|
Bednarz stwierdził, że ma sporo pieniędzy do wydania w programie Liga + ekstra co wcześniej słyszeliśmy z jego ust na sławetnej konferencji. Pamiętam również, że mówił o tym, że Wisła będzie sprowadzała zawodników na dłuższe umowy - w tym kontekście wypożyczenie Beto number 2 i Diaza po raz kolejny świadczyć mogą że ani pieniędzy ani długich umów nie ma co się spodziewać, chyba że miał tu na myśli sytuację po sprzedaży Meliksona, Genkova i Chaveza. Trudno będzie pozyskać kogoś dobrego kiedy budżet placowy ma zostać ograniczony. Brożek za samo siedzenie na trybunach w Turcji czy Szkocji kasuje sumę kilkukrotnie większą od tej która mogą mu zaproponować - zresztą Brożka sprzedano bo psuł atmosferę i nie pracował na treningach to w duecie z Małecki może skończyć się tragicznie - pyskowanie i machanie rękami wrócą.
|