Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1300
Stary 14.05.2012, 14:42
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Tak zapytam z czystej ciekawości.
Jak zdawałem prawie 20 lat temu to nie było znaczenia jaka szkoła - liczyła się tańsza


Tak logicznie myśląc ... po kursie musisz:

- rozróżniać kolor świateł
- wiedzieć że w aucie są różnego rodzaju światła i kierunkowskazy
- znać kodeks drogowy (w praktyce)
- poznać miasto w którym zdajesz


Jestem zielony w temacie - czy różne szkoły mają np. inną flotę samochodową bo w sumie uczą tego samego...
Oj zdziwiłbyś się kolego. Kobieta jakiś czas temu uczepiła się, że też chce być driverem Poszła do OSK Formuła (okolice mogilskiego)i mniej więcej po 3/4 kursu posadziłem ją za kółkiem by sprawdzić jak sobie radzi gdyż wcześniej nie miała żadnego kontaktu z kierownicą, Lekko się przeraziłem bo jeżdżąc ok 25 h i to po mieście miała spore problemy z podstawowymi rzeczami. Wykupiłem jej dodatkowe godziny w polecanym OSK LTEAM (okolice czyżyńskiego) i wg mnie i jej w 6 h nauczyła się tam więcej niż za 25 h w Formule. Więc ośrodek ośrodkowi nierówny.
Odpowiedz cytując