Towarzysz Generał zapomniałeś o Boguskim ale muwiąc o stanie ataku to będzie całkowice dobry jak na lige biorąc transfer Brożka. Co do Honduranina to wielka niewiadoma zwłaszcza że w Krakowie wyścig zbrojęn jest na 2 kluby .Więc do końca niewiadomo czy Honduranin negocjuje z Wisłą czy z nowym I ligowcem z drugiej strony Błoń.A co do Garguły to w ŁKSie mogą sie cieszyć bo raczej dni Garguły są policzone tak samo jak Bełchatowa które raczej długo nie zawita w ekstraklasie