|
Jeśli to prawda, że Wisła kontraktuje jakiegoś ogórka z Hondurasu, to na grę w Wiśle zgłaszam się ja! Może techniki nie mam ale solidna kondycja jest. Jak ktoś coś gdzieś poda to a nuż wystawię nogę i wpadnie. No ludzie! Już lepiej jakiegoś króla strzelców rodzimej 3. ligi ściągnąć, niż jakiegoś patałacha z ligi, która ma poziom o połowe gorszy niż nasza.
|