Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18990
Stary 14.05.2012, 13:49
z jednej strony to jest niezła informacja, możemy pozbyć się Garguły, ale z drugiej strony to nie będziemy mieli środkowego ofensywnego gracza a kolejny sezon. Wiadomo, że z Meliksonem się raczej żegnamy.

Ale suma sumarum, mam nadzieję, że zwolnienie kasy z kontraktu Garguły pozwoli nam ściągnąć kogoś lepszego.
Odpowiedz cytując