|
Niech lepiej pospieszą się z przedłużeniem umów z Pareiko, Jirsakiem i Sobolem bo jeszcze nam ich traktorzyści z Norwegii pod...dolą. To jakaś komedia z tym gościem z Hondurasu. Wygląda to tak jak kiedyś z Beto i Brazem, którzy zjawili się w Krakowie pierwszy okazał się niewypałem a drugi pojechał w świat i wylądował w Grecji wówczas.
Bednarz mówił, że wyciągnął wnioski z poprzedniej przygody w Wiśle - obawiam się, że wyciągnął ale te niewłaściwe.
Ze strony Kapki możemy liczyć na przybyszów z Bałkanów Jovianić, Bunoza etc... a Jacuś będzie sprowadzał "wielkie" talenty z Ameryki Łacińskiej, które pozostały niezauważalne dla nikogo poza wyżej wymienionymi asami wiślackiego wywiadu.
Pierwszą zmianą w Ekstraklasie powinna być zmiana nazwy na Ekstraklasa Amatorów - największych oczekiwań za darmo.
Tak poważnie to ten kolejny już z odgrzewanych projektów budowy - przepraszam - pierdo.....lenia o niej zakończy się w V lidze po ogłoszeniu upadłości Wisły ku mam nadzieję wielkiej radości lizaczy pupy Cupiała. Boże Ty widzisz i nie grzmisz.
|