Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18987
Stary 14.05.2012, 12:53
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/10474-Wid...iliona_rocznie

To jest różnica między piłkarzami Widzewa i innych klubów w Ekstraklasie (np. taki Zahorski jak pół roku temu odszedł z Górnika też się zrzekł), a naszymi gwiazdeczkami z Holandii. Tamci woleli zrzec się zarobionych pieniędzy (wiedzieli jaka jest sytuacja w Widzewie). W zamian dostali kartę zawodniczą do ręki i mogą poszukać bez problemu nowego klubu. U Nas Jaliens i Lamey nie mogą zrozumieć, że ich słaba gra spowodowała problemy finansowe i za wszelką cenę chcieli pogrążyć Wisłę.
A dlaczego tylko Jaliens i Lamey, czemu nie spomnisz ze gra innych tez spowodowala problemy finansowe?. Kazdy jest winny.
Odpowiedz cytując