Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18986
Stary 14.05.2012, 12:36
enzo napisał(a):Wyświetl post
Wyjaśnijcie mi jedno. Jak to w ogóle jest z rozwiązywaniem kontraktu z winy zawodnika na podstawie postawionych zarzutów korupcyjnych? Bo wciąż - przynajmniej w teorii - żyjemy w państwie prawa. I co się z tym wiąże - zarzuty można postawić każdemu, ale jednak do momentu uprawomocnienia się wyroku sądowego, funkcjonuje zasada domniemania niewinności...
Sprawa jest bardzo prosta. Zawodnicy ekstraklasy muszą (musieli?) podpisać lojalki, że nigdy nie ustawiali meczów. Do tego zapewne nasze kontrakty mają odpowiednie klauzule. Z odpowiednio wysokimi karami.

Jeżeli zawodnik czuje się niewinny, może się nie zgodzić na rozwiązanie kontraktu. Wojciech "Maradona" Łobodziński jakoś nie miał z tym problemów. Miejmy nadzieję, ba! Trzymajmy kciuki żeby ten mentalny inwalida postąpił tak samo.

Oglądanie jak kaleczy grę i odstawia nogę to jedno - nie czarujmy się, większe ofiary grały w naszym klubie. Słuchanie jego wywiadów i patrzenie jak przybija piątki po przegranych meczach to już za wiele - nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek piłkarz Wisły budził we mnie taką odrazę...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.05.2012 o godz. 12:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując