_Vodka napisał(a):

|
Jeśli był tylko trybikiem, to zaraz po ujawnieniu afery powinien zgłosić się samodzielnie, a nie czekać tyle czasu, z nadzieją że mu się upiecze.
|
Ale wtedy wyleciałby z Wisły rok/2/3 lata temu albo w ogóle nie podpisałby kontraktu.