Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18982
Stary 14.05.2012, 12:23
_Vodka napisał(a):Wyświetl post
Jeśli był tylko trybikiem, to zaraz po ujawnieniu afery powinien zgłosić się samodzielnie, a nie czekać tyle czasu, z nadzieją że mu się upiecze.
Ale wtedy wyleciałby z Wisły rok/2/3 lata temu albo w ogóle nie podpisałby kontraktu.
Odpowiedz cytując