Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18978
Stary 14.05.2012, 11:58
Oczywiście uważam, że ze względów sportowych nie zasługuje na grę w Wiśle i nie powinien tu być.
Z drugiej strony jeśli to prawda i go namierzyli to tak po ludzku mi go żal, był trybikiem w wielkiej machinie oszustwa, która była, jest (tak,tak) i będzie. Może to tak, że albo jest się tym trybikiem albo nie chce się być i machina zgniata delikwenta (ostracyzm kolegów, wylot z klubu i środowiska, kopanie w 3 lidze itp.). Tak źle i tak niedobrze.
Wiadomo, że jakby nie było przeszkadzania i różnych nacisków to we Wrocku byłoby nie 300 tylko 1000 albo i więcej osób ze środowiska - taka prawda.
Mam nadzieję, że w nowym sezonie nie będzie już ŁG w Wiśle, niech radzi (i poradzi) sobie gdzieś indziej.
Odpowiedz cytując