Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
55376
14.05.2012, 11:40
Oby ten Honduranin nie okazał się takim klockiem jak np. Beto.
Wielka, wielka niewiadoma, lepiej brać kogoś kogo widziało się na żywo choć parę razy i wie się coś o nim.
Stępińskiego oczywiście brać koniecznie!
arti