Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55370
Stary 14.05.2012, 10:19
widziałbym Stępińskiego w Wiśle, chłopak ma ogromny potencjał... dodatkowo idealnie wpisuje się w nową koncepcję BC - kupowanie młodych perspektywicznych polaków... a co do Romella to wydaje mi się, że zawodnik młodzieżowej reprezentacji swojego kraju nie ma prawa być ogórkiem. Pożyjemy, zobaczymy.. najgorsze jest to, że nikt go tak na prawdę nie widział na żywo, bo wątpię żeby ktokolwiek z Wisły fatygował się do Hondurasu żeby go oglądać w akcji, czyli coś w stylu chybił trafił, a nuż się uda z tym Romellem. Typowa "Bednarzowa" prowizorka
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując