|
widziałbym Stępińskiego w Wiśle, chłopak ma ogromny potencjał... dodatkowo idealnie wpisuje się w nową koncepcję BC - kupowanie młodych perspektywicznych polaków... a co do Romella to wydaje mi się, że zawodnik młodzieżowej reprezentacji swojego kraju nie ma prawa być ogórkiem. Pożyjemy, zobaczymy.. najgorsze jest to, że nikt go tak na prawdę nie widział na żywo, bo wątpię żeby ktokolwiek z Wisły fatygował się do Hondurasu żeby go oglądać w akcji, czyli coś w stylu chybił trafił, a nuż się uda z tym Romellem. Typowa "Bednarzowa" prowizorka
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|