Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55368
Stary 14.05.2012, 08:55
"Romell będzie wypożyczony do Wisły, z zapisaną w kontrakcie możliwością pierwokupu"

I znów popełniamy ten sam bład. Zespołu sie nie buduje na zawodnikach wypożyczonych ! Ile można popełniac te same błędy? ehhhh
Ostatnio edytowane przez SWEET_83 : 14.05.2012 o godz. 08:57.
Odpowiedz cytując