|
"Romell będzie wypożyczony do Wisły, z zapisaną w kontrakcie możliwością pierwokupu"
I znów popełniamy ten sam bład. Zespołu sie nie buduje na zawodnikach wypożyczonych ! Ile można popełniac te same błędy? ehhhh
Ostatnio edytowane przez SWEET_83 : 14.05.2012 o godz. 08:57.
|