Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17013
Stary 14.05.2012, 07:23
RAF napisał(a):Wyświetl post
Powiem Ci tak zupelnie szczerze: ja wolalbym sojusz z Wejchertem, Solorzem czy Walterem anizeli z Tadeuszem Rydzykiem. A swoja droga, sojusz z czlowiekiem ktory jak bezczelnie pomowil bratowa nie dobrze swiadczy o Kaczynskim. Palikotowi sie reki nie podaje ale z Rydzykiem to reke w reke hehe. Ale coz, podwoje standardy obowiazuja najwidoczniej.
Ten fragment Twojej wypowiedzi tłumaczy wszystkie poprzednie brednie . Rydzyk "pomówił bratową" Jarka, że jest czarownicą . O czym tu więcej dyskutować.

Każdy myślący wie że nie chodzi o to że Tusk pojechał do Putina. Chodzi o to że przez to ze tam pojechał wizyta Prezydenta i polskiej delegacji w 70 rocznicę zbrodni katyńskiej nie miała statusu wizyty państwowej. Więcej, była torpedowana, starano się zrobić wszystko żeby się nie odbyła. Dlaczego na płycie lotniska nie było BORu? Co to za standardy? Śledztwo w sprawie śmierci Prezydenta porównujesz do embarga na mięso? Nie ośmieszał byś się.
Hej Nasz TS !!