JOSE 841 napisał(a):

|
Co do ataku to jest wystarczająco dobry na ligę .Aczkolwiek największą bolączka Wisły to pomoc bo Jirsak, Wilk,i Sobolewski to za mało tak samo jak obrona która ostatnio legła w gruzach i brak zmiennika dal Estończyka.Pocieszające że temat transfeu Małeckiego jest zamknięty co daje duże prawdopodobieństwo że Małecki od nowego sezonu będzie w wyjściowej 18tce teamu Probierza
|
Nasz atak na chwilę obecną to sam Genkov (0,33 gola na mecz ogólnie/0,33 gola na mecz w Ekstraklasie ). Od biedy można dołączyć Ilieva (0,07/0,03), czy Małeckiego (0,15/0,00). Cała trójka zdobywa łącznie ~0,55 gola na mecz, a w Ekstraklasie zawrotną średnią ~0,36 gola na mecz. Krótko mówiąc nasz atak nie jest wystarczająco dobry.
PS. Nie zmienia to faktu, że pomoc i obrona też jest dramatycznie słaba.