Wyświetl pojedynczy post
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13559
Stary 14.05.2012, 05:55
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Co do ataku to jest wystarczająco dobry na ligę .Aczkolwiek największą bolączka Wisły to pomoc bo Jirsak, Wilk,i Sobolewski to za mało tak samo jak obrona która ostatnio legła w gruzach i brak zmiennika dal Estończyka.Pocieszające że temat transfeu Małeckiego jest zamknięty co daje duże prawdopodobieństwo że Małecki od nowego sezonu będzie w wyjściowej 18tce teamu Probierza
Nasz atak na chwilę obecną to sam Genkov (0,33 gola na mecz ogólnie/0,33 gola na mecz w Ekstraklasie ). Od biedy można dołączyć Ilieva (0,07/0,03), czy Małeckiego (0,15/0,00). Cała trójka zdobywa łącznie ~0,55 gola na mecz, a w Ekstraklasie zawrotną średnią ~0,36 gola na mecz. Krótko mówiąc nasz atak nie jest wystarczająco dobry.

PS. Nie zmienia to faktu, że pomoc i obrona też jest dramatycznie słaba.
Odpowiedz cytując