Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55364
Stary 13.05.2012, 23:27
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
To nieprawda, co piszesz. Cupiał dał pieniądze na transfery.
I tak właśnie powstają mity - Cupiał od 9 lat 'nie daje' i nic w tej kwestii się nie zmienia.Jak są transfery 'do klubu' to są one połączone z transferami 'z klubu'. Dlatego choćby dziś tak przebierają nogami by sprzedać Meliksona bo od tej sprzedaży, uzależnione są jakiekolwiek transfery.
Nie ma i nie było opcji transferów do klubu, kiedy Wisła nie sprzeda zawodników.Tak było, tak jest i tak będzie - tyle że na dziś, oprócz Meliksona, w zasadzie nie ma kogo sprzedać, tak więc ciekaw jestem przyszłości, bo można w zasadzie uznać , że ten system poległ i tak na prawdę jedyny sposób by utrzymać płynność finansową, to nie zmniejszenie budżetu o 10% a o 50, co za tym idzie, najpewniej koniec z odgrywaniem w lidze jakiejkolwiek roli

Zobaczymy co ten upadek dotychczasowej polityki finansowej przyniesie.Przyszły sezon(jeśli nie zdarzy się cud), to będzie gwóźdź do trumny, takiej Wisły, z jaką mamy do czynienia.Mam nadzieje że ten upadek da nowe otwarcie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując