Wyświetl pojedynczy post
grzybson87
Junior Member
 
Od: 12.2011
Skąd: FC OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1033
Stary 13.05.2012, 20:21
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post

jeszcze o Khalidovie i UFC to, że on chce to jeszcze nie wszystko UFC w tym momencie ma jego wagę bardzo bardzo mocno obsadzoną, zaraz debiutować będzie Hector Lombard z Bellatora do tego KSW nie będzie chciało łatwo wypuścić z rąk największej gwiazdy a walcząć dla UFC niemożna walczyć gdzie indziej
I właśnie od początku roku wszyscy kumaci w MMA liczyli na walke z Hectorem Lombardem na KSW 19 nawet w Olsztyńskiej gazecie było o tym mówione ale on wybrał UFC co nie jest zaskoczeniem. Właściciele KSW dali dupy że nie posmarowali za Hectora dlatego Mamed się w....ił jebnoł ogórka i powiedział że teraz UFC- taka kolej rzeczy.

Miał walczyć z Lombardem lub Santiago a przyjechał ten trzeci ogór i tak to wyglądało

Dlatego nie ma już z kim w Polsce walczyć same Najmany

Zostaje UFC, Striceforce lub Belator tam są kozaki tam sa $$$
absurdalne uczucie gdy Maor Melikson strzelił gola cracovii
Odpowiedz cytując