Sialalalala napisał(a):

jeszcze o Khalidovie i UFC to, że on chce to jeszcze nie wszystko UFC w tym momencie ma jego wagę bardzo bardzo mocno obsadzoną, zaraz debiutować będzie Hector Lombard z Bellatora do tego KSW nie będzie chciało łatwo wypuścić z rąk największej gwiazdy a walcząć dla UFC niemożna walczyć gdzie indziej
|
I właśnie od początku roku wszyscy kumaci w MMA liczyli na walke z
Hectorem Lombardem na KSW 19 nawet w Olsztyńskiej gazecie było o tym mówione ale on wybrał UFC co nie jest zaskoczeniem. Właściciele KSW dali dupy że nie posmarowali za Hectora dlatego Mamed się w....ił jebnoł ogórka i powiedział że teraz UFC- taka kolej rzeczy.
Miał walczyć z Lombardem lub Santiago a przyjechał ten trzeci ogór i tak to wyglądało
Dlatego nie ma już z kim w Polsce walczyć same Najmany
Zostaje UFC, Striceforce lub Belator tam są kozaki tam sa $$$