Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21089
Stary 13.05.2012, 18:54
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Jak żydy się utrzymają po raz drugi pod zielonym stołem to kibice klubów ekstraklasy (oczywiście oprócz Amici i Groclinu bo oni honoru też nie mają) powinni odpuścić mecze z nimi! Nie jeździć do nich oraz nie przychodzić u siebie na mecz z nimi! Przecież to jest s....ysyństwo jakich mało tak utrzymywać drużynę! Nie ma ktoślicencji to niech wejdzie 3 , 4 , 5 ....a 13 druzyna 1 ligi ale nie może być tak ,że by z ligi SPORTOWO NIKT NIE SPADŁ !

O tym samym pomyślałem. Na meczu z nimi puste trybuny a nieliczni obecni robią piknik jak na sparingu z byle kim.
Jeżeli w przyszłym sezonie taki mecz odbędzie się w rozgrywkach eklasy to będzie jedyny mecz na który z własnego wyboru nie pójdę na stadion.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 13.05.2012 o godz. 19:08.
Odpowiedz cytując