gigant napisał(a):

|
Jesli przypadkiem uda Ci się cos z tym zrobić, proszę o rozwiązanie na priva.
|
Problem rozwiązany. Pisze tutaj bo być może komuś jeszcze się to przyda. Szperając po necie to dość częsty problem.
Wystarczy wszystkie pliki wrzucić bezpośrednio na kartę pamięci bez umieszczania ich w żadnych podfolderach i wszytko hula jak ta lala
