Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Beniu
FC OLKUSZ
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1152
Stary 13.05.2012, 18:29
gigant napisał(a):Wyświetl post
Jesli przypadkiem uda Ci się cos z tym zrobić, proszę o rozwiązanie na priva.
Problem rozwiązany. Pisze tutaj bo być może komuś jeszcze się to przyda. Szperając po necie to dość częsty problem.

Wystarczy wszystkie pliki wrzucić bezpośrednio na kartę pamięci bez umieszczania ich w żadnych podfolderach i wszytko hula jak ta lala
Odpowiedz cytując