RAF napisał(a):

|
Mala masz wiare we wlasny narod/spoleczenstwo. Ono jest madrzejsze niz myslisz i naprawde potrafi myslec. A czemu sa winne telewizycje media? Wystarczy ze ona pokaza konferencje prasowe poszegolnych partii i juz mozna powiedziec kto jest normlany a kto potrzebuje psychiatry. Tutaj nie trzeba publicystycznych magazynow.
|
Tylko że żadna mainstreamowa stacja nigdy nie pokaże całej konferencji. Tylko pasujący do narracji fragment okraszony odpowiednim komentarzem "ałtoryteta". Dlatego lemingom się wydaje ze wszystko wiedzą. Mało tego wydaje im się ze powtarzanie za "ałtorytetem" wyjmuje ich z pod krytyki. Bo nie zgadzać się z "ałtorytetem" może tylko oszołom potrzebujący psychiatry. I lezie takie stado otumanione nad brzeg urwiska i topi się w oceanie, w poczuciu własnej wyższości. Czyż to nie jest tragikomiczne

.
Szpen napisał(a):

|
Nie wierze co czytam. Jezu widzisz i nie grzmisz. Co za ignorancja i głupota.
|
Hehehe cóż za merytoryczna wypowiedź. Zatkało kakao?

. O ignorancji i głupocie to lepiej się nie wypowiadaj. Bo to tak jakby bezzębny, wysyłał innych do dentysty.
Dostałeś proste pytanie. Jaka była bezpośrednia przyczyna śmierci Prezydenta. Podobno wiesz. Jeżeli jednak wyleciało ci z głowy to napisz jak to się stało że cztery minuty po katastrofie ktoś przesłuchiwał pocztę prezydenckiego telefonu.
Skup się i uwierz.
