Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17004
Stary 13.05.2012, 16:15
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że byłeś zadowolony z postępu prac na ich budowie i chciałbyś, by ją dokończyli?
oczywiście że nie. Ale obiektywnie patrząc nie można zrzucać na nich całej winy, bo nikt nie wie jakby to wyglądało, gdyby mieli normalne, rynkowe zasady pracy z podwykonawcami i dostawcami. Nie bronie ich, ale nie można ich także za całośc winić, tak smao jak gdaki która ich wybrała.