Siwy_89 napisał(a):

|
Rozumiem, że byłeś zadowolony z postępu prac na ich budowie i chciałbyś, by ją dokończyli?
|
oczywiście że nie. Ale obiektywnie patrząc nie można zrzucać na nich całej winy, bo nikt nie wie jakby to wyglądało, gdyby mieli normalne, rynkowe zasady pracy z podwykonawcami i dostawcami. Nie bronie ich, ale nie można ich także za całośc winić, tak smao jak gdaki która ich wybrała.