Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13550
Stary 13.05.2012, 15:27
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Uwierz mi, że zwykle daleko mi do jakiegokolwiek radykalizmu w osądach, ale niestety Bednarz po prostu fatalnie mi się kojarzy. Od swojego powrotu zdążył już zaliczyć kilka niezłych wpadek i kompletnie nie przekonuje mnie granie non stop kartą "Ale przecież znalazł Marcelo."
Wiadomo. Na dobrą sprawę jeden solidny transfer nijak ma się do wszystkich Betonów i MakpfherlinówDudówOmagbemich, których nam nasprowadzał. Ja też do tego człowieka nie pałam szczęśliwością, ale skoro już od niego zależą transfery to mam cholerną nadzieję, że tym razem coś mu wypali.
Odpowiedz cytując