Revolver napisał(a):

|
Uwierz mi, że zwykle daleko mi do jakiegokolwiek radykalizmu w osądach, ale niestety Bednarz po prostu fatalnie mi się kojarzy. Od swojego powrotu zdążył już zaliczyć kilka niezłych wpadek i kompletnie nie przekonuje mnie granie non stop kartą "Ale przecież znalazł Marcelo."
|
Wiadomo. Na dobrą sprawę jeden solidny transfer nijak ma się do wszystkich Betonów i MakpfherlinówDudówOmagbemich, których nam nasprowadzał. Ja też do tego człowieka nie pałam szczęśliwością, ale skoro już od niego zależą transfery to mam cholerną nadzieję, że tym razem coś mu wypali.