Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13546
Stary 13.05.2012, 14:57
thechris napisał(a):Wyświetl post
Od Bitona proszę się odstosunkować. To Wisła z niego zrezygnowała a dopiero później on zrezygnował z Wisły, stąd jego lewackie podejście do gry na wiosnę. Taka była kolejność.
O czym Ty za przeproszeniem pier*
Biton dostawał dobre pieniądze za wykonywanie swojego zawodu, sam od początku doskonale wiedział, że istnieje mała szansa aby został dłużej w Wiśle a ludzka przyzwoitość czy chęć gry nakazywała mu mówić o możliwości pozostania w klubie dla którego obecnie pracuje. Wyobrażasz sobie że Biton mówi w połowie rudny. "Nastrzelałem dużo goli, będę miał lepsze oferty i na pewno tu nie zostanę" To byloby nic innego jak strzelenie samobója.
Im częściej o tym wspominał tym brzmiało to z jego ust coraz dziwniej. Powiedzmy sobie szczeże Genkov w tej rundzie wyglądał zdecydowanie lepiej, do pierwszej 11 Bitona wpychał nawet sam dudu dahan sugerując że Wisła zachowuję się nie profesjonalnie, tylko że Dudu dostawał szansę, nawet w Gdańsku pozwolono mu wykonać karnego co jest sprzeczne z tezą że graliśmy na obniżenie ceny. Nie dość, że Biton nie gral dla drużyny to dodatkowo zatracił to co go wyróżniało - skuteczność bo zmarnował kilka sytuacji w dziecinny sposób.

Dudu to piłkarz który ma ogromny potencjał jeśli chodzi o strzelanie goli, technika jest strzału jest imponująca, natomiast reszta kwestii pozostawia wiele do życzenia. Po jego wejściu w meczu z Górnikiem można było zadać pytanie: " Czy to piknik czy mecz Wisły"
Ostatnio edytowane przez westersyl : 13.05.2012 o godz. 15:00.
Odpowiedz cytując