Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55360
Stary 13.05.2012, 14:25
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Bzdura. On ma długoletni kontrakt i równie dobrze można go sprzedać w następne wakacje. Kwestia tylko tego, jak będzie wyglądało parcie włodarzy Wisły na kasę i jaka oferta wpłynie. Ale tu się powtarzam, niestety.

Rudniewa mogło wziać HSV, mimo, że nie grał w poprzednim sezonie w pucharach, Sobiecha mogli wziąć do Bundesligi nawet Świerczoka z naszej 1 ligi to nie rozumiem, czemu nie można wziąć Meliksona jeśli zagra super sezon?

Zejdź na ziemię, na dobrego piłkarza, który jest w formie zawsze będzie popyt. Teraz Melikson jest w dołku i sprzedawanie go to zarobienie dużo mniejszej gotówki niż sprzedanie go jak będzie w gazie. To nie fizyka jądrowa.

Wracając do budżetu, zacytuje Małeckie 'kim ty k.... jestes p....', żeby wiedzieć jak wygląda budżet Wisły od wewnątrz, ile pieniędzy będzie gotowych na transfery, czy Cupiał sypnie groszem czy nie?
Takie wróżenie z fusów i gadanie, że musimy go sprzedać jest po prostu głupie. Wcale nie musimy, ale bardzo możliwe, że tak się stanie.
A słuchałeś wypowiedzi Bednarza o cięciach budżetu płacowego - to jest fakt, tak sobie o tym nie mówił. Nie podawaj kretyńskich porównań bo ile ma lat Melikson a ile Rudniev (jak grał w europejskich pucharach, król strzelców z gigantyczną przewagą nad kolejnymi zawodnikami) czy Sobiech. Powiedz kolego skąd ma być kasa na transfery w takim wypadku - oczywiście ze sprzedaży ostatniego powiewu jakości. Cupiał położył lagę na Wiśle - czasem wypadało by używać mózgu a nie cytować prymitywne wypowiedzi Małeckiego w tym miejscu bo jest to nad wyraz żałosne. Cupiał nie sypnie groszem gdyby tak miało być to przed walką o LM rok temu dał by kasę na transfery a że nie dał musieliśmy posiłkować się piłkarskim szrotem.
Meliksona Wisła musi sprzedać by znalazły się środki na transfery zawodników mających zastąpić grupę graczy którzy odchodzą. Jeszcze jedno - Melikson miał słaby sezon i za bardzo po nim nie było widać że wychodzi z tego jak to ująłeś dołka, a co jeśli przyszły sezon miał być podobny.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 13.05.2012 o godz. 14:30.
Odpowiedz cytując