serek.c2 napisał(a):

|
Postępy Pudziana to jak na razie widzę tylko w utracie masy... Polecam zobaczyć powtórkę walki Pudzianowskiego. W zwolnionym tempie widać w jaki sposób On wyprowadza ciosy - dramat. Szczerze mówiąc chciałbym, żeby mu wreszcie dali porządnego fightera, który wybije mu z głowy walki.
|
Czemu chcesz zeby Pudzian przestał walczyć? Boli Cię, że on coś robi dla siebie? Sam powiedział, ze był 5 razy mistrzem świata, a to że poszedł walczyć to zrobił tylko dla siebie, żeby samemu sobie coś udowodnić. Gość jest dla mnie naprawdę zajebisty, że po 10 latach noszenia ciężarów, pchania cieżarów itd zdecydował się, że straci kilkadziesią kilo na wadze i pójdzie walczyć. Zrobił świetne rezultaty, aczkolwiek wiadomo że nigdy nie będzie miał techniki jak goście którzy ćwiczą to nawet 6 lat. W 2 lata nei da rady się tego nauczyć, ale należy mu się szacunek że próbuje.
Ale nie... niech dostanei w....... i wybiją mu to z głowy, tak?