Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ReymontBoy
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21084
Stary 13.05.2012, 12:12
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
kacpaw, a czemu nie możemy zacząć od 1 lipca i juz rozgrywamy 21-22 kolejki na jesień?
Dobry pomysł,na wiosnę na rozgrzewkę Puchar Ligi(fazę grupową) później ćwierć,pół i finały na przemian z Pucharem Polski i resztą kolejek Ekstraklasy
Odpowiedz cytując