GonzoNS napisał(a):

|
kacpaw, a czemu nie możemy zacząć od 1 lipca i juz rozgrywamy 21-22 kolejki na jesień?
|
Dobry pomysł,na wiosnę na rozgrzewkę Puchar Ligi(fazę grupową) później ćwierć,pół i finały na przemian z Pucharem Polski i resztą kolejek Ekstraklasy