Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21083
Stary 13.05.2012, 12:09
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Innym pomysłem mógłby być powrót do systemu wiosna-jesień tak jak w Rosji i kilku innych krajach wschodnich. Paradoksalnie to mogłoby być handicapem do awansu do faz grupowych pucharów.
Tak jak np. w Rosji? To poczytaj i zobaczysz, że w Rosji poszli po rozum do głowy i rozgrywać będą lige normalnym systemem, i wg. mnie pomijając to że ten system jest bezsensowny to nie dałoby to korzyści w pucharach.

Nie ma sensu grać w styczniu, to mija się z celem, w Polsce mamy wtedy takie warunki, że szkoda gadać, nawet jeśli udałoby się doprowadzić boiska i rozgrywać mecze to co z kibicami?

Cytat:
kacpaw, a czemu nie możemy zacząć od 1 lipca i juz rozgrywamy 21-22 kolejki na jesień?
dobry pomysł, innej opcji chyba nie ma jeśli mają zamiar powiększyć lige, zresztą to byłoby dobre rozwiązanie bo grajki mają zdecydowanie za dużo wolnego, przerwa zimowa w zupełności im wystarcza do wypoczęcia...
Odpowiedz cytując