Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Malaki
Member
Od: 11.2011
Offline
#
13539
13.05.2012, 12:06
Fojut nie wiadomo jak będzie grać, natomiast wiadomo gdzie będzie grać.
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...61/story.shtml
Mój oczywisty bład :
http://ekstraklasa.net/fojut-nie-zag...22dd8d04000000
Sorry.
Powód: Nieaktualne wiadomości
Ostatnio edytowane przez Malaki : 13.05.2012 o godz. 12:09.
Malaki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Malaki
Znajdź inne posty napisane przez Malaki