AS82 napisał(a):

Już pisałem wcześniej na czym polega, nie chce mi sie w kolko o tym samym pisać . Tu masz bloga gdzie są autentyczne relacje i cytaty z TV Trwam i R.Maryja ,to sobie poczytaj ,choć i tak pewnie dla Ciebie bedzie to normalna sprawa ,wiec nie licze na zadna refleksje ani krytyke z twojej strony :
http://glosrydzyka.blox.pl/html
|
Typowe dla leminga, sam ocenić niczego nie potrafi więc posiłkuje sie gotową propagandą. Tzw. autentycznymi relacjami.

Skąd wiesz czy relacje są autentyczne skoro oryginału nie widziałeś? Śmiech na sali.