|
Fojut nie wiadomo jak będzie grał, ja bym nawet nie brał go pod uwagę. Natomiast Wilk od czasu Maaskanta zrobił krok w tył jeżeli chodzi o ofensywe. Pamiętamy jak Maaskant uczył go kreatywności, podania itd. Teraz Probierz ani wcześniej Moskal nie pracowali nad tym elementem gry u niego.
|