Leh71 napisał(a):

A jak znajdują terminy na wyspach czy w Hiszpanii? mnie to taki pomysł odpowiada, obecny system rozleniwia naszych grajków, którzy jak Kirm liczą tylko ile meczy zostało do wakacji. Taki system to też więcej meczy klasy "top" i większe wpływy dla klubu.