Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21078
Stary 13.05.2012, 11:46
Leh71 napisał(a):Wyświetl post
Chore pomysły wprowadzają.
Ciekawe jak znajda tyle terminów na ligę?
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...rzesdzona.html
A jak znajdują terminy na wyspach czy w Hiszpanii? mnie to taki pomysł odpowiada, obecny system rozleniwia naszych grajków, którzy jak Kirm liczą tylko ile meczy zostało do wakacji. Taki system to też więcej meczy klasy "top" i większe wpływy dla klubu.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując