Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55351
Stary 13.05.2012, 11:22
Moimi zdaniem największe transfery to mogą by Głowacki i Brozek i tak powinno być dać chłopakom zarobić a jak chcą wrócić to tylko sie cieszyć na Głowie i Brożku to Wisła najwięcej może zarobić i sportowo i finansowo

Melikson powinien zostać minimum ten jeszcze jeden rok .

ps. Broz ,Magiera Dudu to tez całkiem obiecujące uzupełnienia kadry trafi jeden czy dwóch będzie Ok ale to nie jakieś wielkie wzmocnienia
alejasienieznam
Odpowiedz cytując