|
Moimi zdaniem największe transfery to mogą by Głowacki i Brozek i tak powinno być dać chłopakom zarobić a jak chcą wrócić to tylko sie cieszyć na Głowie i Brożku to Wisła najwięcej może zarobić i sportowo i finansowo
Melikson powinien zostać minimum ten jeszcze jeden rok .
ps. Broz ,Magiera Dudu to tez całkiem obiecujące uzupełnienia kadry trafi jeden czy dwóch będzie Ok ale to nie jakieś wielkie wzmocnienia
|