Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16987
Stary 13.05.2012, 09:07
Twój post jedynie uświadomił mi, że za granicami kraju człowiek nie ma jednak pojęcia co się w kraju dzieje i powinno się zabronić głosować emigrantom... Twoich głupot aż się nie chce komentować - są wyjaśnione po stokroć w tym oraz w temacie "smoleńskim".

Żyj tam sobie w stanach, bądź dumny z Tuska. Tylko przestań głosować.