|
Twój post jedynie uświadomił mi, że za granicami kraju człowiek nie ma jednak pojęcia co się w kraju dzieje i powinno się zabronić głosować emigrantom... Twoich głupot aż się nie chce komentować - są wyjaśnione po stokroć w tym oraz w temacie "smoleńskim".
Żyj tam sobie w stanach, bądź dumny z Tuska. Tylko przestań głosować.
|