Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1013
Stary 13.05.2012, 07:55
To gówno obok Egucośtam faktycznie bardziej obrzydliwe.

Mamed niech idzie wreszcie do UFC - zobaczę sobie jego walki nie będąc zmuszonym oglądać tych prostaczych ryjów Kawulskiego i spółki. Gwiazdą na miarę KSW jest Pudzian, Najman i parę innych sterydów. Sportowcy niech walczą w zawodach sportowych a nie w cyrku osobliwości.

PS chociaż dla Pudzianowskiego na swój sposób szacunek za konsekwencję bo widać, że ostro trenuje. Nie zmienia to faktu, że póki co jego walki nadają się na przerywnik między występem kobiety z brodą i połykacza metalowych elementów.

I tak mi się przypomniało - czy nie warto zmienić temat na "Inni i Pudzian"? Przecież to ci "inni" pokazują prawdziwą walkę a nie Pudzian.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 13.05.2012 o godz. 08:16.
Odpowiedz cytując