Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55347
Stary 13.05.2012, 01:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wg. 90 minut

18-1
No a zerknij ile w pełnym wymiarze czasowym. Do kontuzji też potrzeba paru meczy, żeby dojść do formy. Melikson do optymalnej formy jak narazie wg mnie nie doszedł, a nawet rzekłbym, że wrzucił parę kg.

Z resztą, nie zamierzam wdawać się w przydługawe polemiki. Każdy trzeźwo myślący kibic wie, że Melikson jest naszym najlepszym piłkarzem. Jeśli go nie sprzedamy to fajnie będzie go oglądać na Rejmonta. Myślę, że możnaby na nim oprzeć zespół w następnych latach - wszystko zależy jak duże będzie ciśnienie na gotówkę przez Wisłę, jak dobre wpłyną oferty i co na to sam Melikson.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując