RAF napisał(a):

|
Mala masz wiare we wlasny narod/spoleczenstwo. Ono jest madrzejsze niz myslisz i naprawde potrafi myslec. A czemu sa winne telewizycje media? Wystarczy ze ona pokaza konferencje prasowe poszegolnych partii i juz mozna powiedziec kto jest normlany a kto potrzebuje psychiatry. Tutaj nie trzeba publicystycznych magazynow.
|
I która partia potrzebuje psychiatry
