tomek100 napisał(a):

|
Ja chętnie wejdę z Tobą w zakład: stawiam, że wybory będą za 3,5 roku i po nich PO dalej będzie rządzić. Wchodzisz? Co proponujesz w sytuacji, kiedy przegrasz?
|
Co prawda uważam Cię za człowieka wyjątkowo nieskomplikowanego i z założenia staram sie unikać jakiegokolwiek kontaktu z ludźmi Twojej prowieniencji tym niemniej dla dobra sprawy jestem się gotów z Tobą założyć: proponuję aby przegrany przeniósł zwycięsce na barana koło stadionu na Reymonta (najlepiej przed jakimś meczem) krzycząc "byłem tym baranem który głosował na Tuska". Wchodzisz
