|
Dzisiejsza walka Pudziana pokazała jak mniej więcej będzie wyglądać starcie Szpilki z tym argentyńcem za pare tygodni. Szkoda, bo pomimo wygranej ludzie z Mariusza się będą śmiać, że miał takiego rywala co po kase tylko przyjechał. Podobnie Szpila będzie miał, wygra w pierwszych 3 rundach (o ile nie w 1) i będzie duży niedosyt...
|