Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1000
Stary 12.05.2012, 22:37
Mamed klasa i to by było na tyle z MMA. Dla niego warto poczekać nawet do 4 w nocy. Teraz jeszcze parę minut cyrku z zapasionymi świniami i spokój.

PS sadzanie ciot w pierwszych rzędach publiczności obrzydza mnie (a nie brakuje ich tam). Czy tylko jak tak mam?
Odpowiedz cytując