Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1311
Stary 12.05.2012, 22:33
arti napisał(a):Wyświetl post
Dyktator - chwilami można dosłownie paść ze śmiechu.
No i Borat tego samego komika.
I Bruno - choć mnie się mniej podobał.
Dyktatora obejrzałeś za granicą? W polskich kinach dopiero od 18 maja.

A przy okazji polecam film, który niedawno obejrzałem:
http://www.filmweb.pl/film/Sie%C4%87-1976-35352
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując