arti napisał(a):

Dyktator - chwilami można dosłownie paść ze śmiechu.
No i Borat tego samego komika.
I Bruno - choć mnie się mniej podobał.
|
Dyktatora obejrzałeś za granicą? W polskich kinach dopiero od 18 maja.
A przy okazji polecam film, który niedawno obejrzałem:
http://www.filmweb.pl/film/Sie%C4%87-1976-35352