|
Od 2005 roku polityka w sposób radykalny podzieliła społeczeństwo . Przedtem byliśmy narodem podzielonym ,ale nie do takiego stopnia ,wcześniej obowiazywal raczej podział jeszcze ten z PRL ,że społeczeństwo negowało polityków ,którzy byli uważani za wrogów i złodziei ,a teraz jest podział wewnatrz społeczeństwa i każda jego część utożsamia się ( o ile oczywiście ta cala polityke traktuje poważnie) pod konkretnym szyldem partyjnym
|