Drozd napisał(a):

Jasiu tu ziemia ! PiS od pięciu lat nie ma na nic wpływu. Więc za co go krytykować? Wiem ze dobry opluwacz zawsze pretekst znajdzie, ale nie wymagaj psiej wierności do PO od zwyczajnych ludzi. Pewnie ze nie wina PiS że przegrali w 2007 tylko bezmózgich lemingów. Pewnie że nie wina PiS że byli w koalicji Z LPR i SO tylko Tuska i wszystkich którzy glosowali przeciw samorozwiązaniu sejmu. Pewnie że nie ich wina ze Lipcowi odbiło kiedy dostał władzę, ich zasługą jest to że szybko władzę stracił. Ale co konkretnie jest złego w PiS? Bo wszystko, to znaczy nic.
Płaczesz jak to za PiS było strasznie, ale nikt do POwców nie strzelał, <b> nikt ich od bydła nie wyzywał itd. </b>
|
Od bydla nie, ale od mordercow, zdrajcow, zaprzancow i sprzedawczykow juz tak. Bardzo czesto. Jezeli nie widzicie jak na naszych oczach dokonuje sie podzial rozklad spoleczenstwa to naprawde brak slow. Naprawde malo ludzi tak bylo w stanie podzielic narod jak czyni to Kaczynski z PiS. Jeszcze straszniejsze jest to ze w to wszystko wpisuje sie Kosciol. Niepojete to jest.