Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13526
Stary 12.05.2012, 20:05
Coin napisał(a):Wyświetl post
prawda jest taka, ze potrzeba nam koniecznie obroncow bo kazda druzyne zaczyna sie budowac od obrony. Jak grali nasi obroncy dzis? Jak ktos mi mowi ze stoperzy to nei problem to niech spojrzy jacy stoperzy grali w ostatnich 5 meczach... nie problem ?

Konieczny tez jak dla mnie jest tez lewoskrzydlowy bo Kirm to jest porazka i moze dobrze byloby tez prawoskrzydlowego. + Napastnik jako konkurencja dla Genka.

Czyli caly sklad
Obrońcy, obrońcami, ale w całym sezonie strzeliliśmy 29 bramek!! Co jest 11 wynikiem w ekstraklasie! Więcej bramek strzelały takie tuzy jak Zagłębie, Bełchatów czy Górnik Zabrze!
Odpowiedz cytując