http://www.latribunadeportiva.hn/201...ha-a-crisanto/
Tekst dotyczący tego Honduranina - Romella Quioto. Przetłumaczcie sobie z hiszpańskiego na polski. Ja zrozumiałem, że ten koleś był/jest na testach w Norwegii i że tam może liczyć na znacznie większe zarobki niż w Polsce
