Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1151
Stary 12.05.2012, 17:39
Beniu napisał(a):Wyświetl post
Mam problem.
Zainstalowałem nawigację Aura Sygic 11.2.5 na Xperie Neo V (z systemem Android).
Wszystko zrobiłem jak należy jednak po odpaleniu pokazuję się czarny ekran jakieś 2 sekundy i nic się nie dzieję.
Dlaczemu nie chce mi to śmigać?
Zaznaczam że jestem zielony w tych sprawach.
.
Już się wystraszyłem ze napisałem posta po pijaku i zapomniałem o nim.

Zrobiłem dokładnie to samo i też nie działa. Niestety nigdzie nie znalazłem pomocy, a trzy razy przeszukałem cały internet od deski do deski.
Jesli przypadkiem uda Ci się cos z tym zrobić, proszę o rozwiązanie na priva.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując