Beniu napisał(a):

Mam problem.
Zainstalowałem nawigację Aura Sygic 11.2.5 na Xperie Neo V (z systemem Android).
Wszystko zrobiłem jak należy jednak po odpaleniu pokazuję się czarny ekran jakieś 2 sekundy i nic się nie dzieję.
Dlaczemu nie chce mi to śmigać?
Zaznaczam że jestem zielony w tych sprawach.
.
|
Już się wystraszyłem ze napisałem posta po pijaku i zapomniałem o nim.
Zrobiłem dokładnie to samo i też nie działa. Niestety nigdzie nie znalazłem pomocy, a trzy razy przeszukałem cały internet od deski do deski.
Jesli przypadkiem uda Ci się cos z tym zrobić, proszę o rozwiązanie na priva.