Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16963
Stary 12.05.2012, 17:09
RAF: Ale tak na serio - cóż takiego strasznego działo się w ciągu rządów PiS-u? Chodzi mi o rzeczy, które dotyczą przeciętnego Kowalskiego, a nie to, że zamknęli jakiegoś polityka albo że "wszyscy się z nas śmieją i każdy o tym przecież wie!!!111". Nie uważam rządów PiS-u za idealne czy choćby bliskie oceny dobrej, sam mam tej partii dużo do zarzucenia i nie jestem jej wyborcą (powiedzmy, że mógłbym potencjalnie być, ale musieliby coś ze sobą zrobić i zmienić dość mocno kierunek, w jakim obecnie podążają) ale nie przypominam sobie żadnych kataklizmów, które seryjnie spadałyby w tamtym czasie na biedne społeczeństwo. Realnych, nie medialnych.

EDIT: serek mnie ubiegł
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 12.05.2012 o godz. 17:12.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!