|
Mam problem.
Zainstalowałem nawigację Aura Sygic 11.2.5 na Xperie Neo V (z systemem Android).
Wszystko zrobiłem jak należy jednak po odpaleniu pokazuję się czarny ekran jakieś 2 sekundy i nic się nie dzieję.
Dlaczemu nie chce mi to śmigać?
Zaznaczam że jestem zielony w tych sprawach.
Drugie pytanie.
Jaką nawigacje na Adroida polecacie?
Ps. Sprzedam Samsunga I8000 (Omnia II) w stanie bdb.
|