Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Beniu
FC OLKUSZ
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1150
Stary 12.05.2012, 17:06
Mam problem.
Zainstalowałem nawigację Aura Sygic 11.2.5 na Xperie Neo V (z systemem Android).
Wszystko zrobiłem jak należy jednak po odpaleniu pokazuję się czarny ekran jakieś 2 sekundy i nic się nie dzieję.
Dlaczemu nie chce mi to śmigać?
Zaznaczam że jestem zielony w tych sprawach.

Drugie pytanie.
Jaką nawigacje na Adroida polecacie?

Ps. Sprzedam Samsunga I8000 (Omnia II) w stanie bdb.
Odpowiedz cytując