Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
Od: 04.2012
Offline
#
21075
12.05.2012, 15:11
Dziwnym trafem tylko wtedy gdy spada Cracovia przestrzegane są restrykcyjnie wymogi licencyjne. Niektórzy muszą walczyć o utrzymanie a niektórzy utrzymują się na piękne oczy i nie muszą walczyć. Równi i równiejsi w naszej lidze.
Jose
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Jose