Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21075
Stary 12.05.2012, 15:11
Dziwnym trafem tylko wtedy gdy spada Cracovia przestrzegane są restrykcyjnie wymogi licencyjne. Niektórzy muszą walczyć o utrzymanie a niektórzy utrzymują się na piękne oczy i nie muszą walczyć. Równi i równiejsi w naszej lidze.
Odpowiedz cytując