Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55345
Stary 12.05.2012, 15:09
anthony09 - napisz list do FIFA, żeby nie zaliczali goli strzelanych do pustej bramki, albo po błędach obrońców. Tyle, że wtedy mało który napastnik w Europie przekroczyłby 10 trafień w sezonie. Można mieć do Bitona pretensje o słabszą wiosnę, ale czepianie się typa, który jesienią jako jedyny strzelał w lidze, dorzucił trzy gole w LE i dwa w PP to już jakaś paranoja. Za taki stronniczy bełkot od razu z banem się powinno wylatywać, może wtedy na forum byłoby mniej narzekających na wszystko płaczków.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując