Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16951
Stary 12.05.2012, 14:19
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Kilka słów do FraMat-a, dzięki któremu dostałem tegoż bana. Twój obiektywizm w moderowaniu jest śmieszny, jeśli ktoś się nie zgadza z Twoimi poglądami (które bardzo jasno przedstawiasz) to go po prostu banujesz. To jest w Twoim wydaniu wolność słowa, którą PO chce ograniczyć. Żałosne.
po pierwsze: istnieje temat "Pytania do moderatorów i bieżące działania". Polujesz na kolejnego bana?

po drugie: nie dostałeś bana za poglądy, ale (z tego co pamiętam), za prowokowanie, trollowanie i sposób artykułowania poglądów, czy raczej stosunek do innych forumowiczów. Jesteś więc nadal obserwowany, bo jak widzę niczego nie zrozumiałeś. Wystarczy przejrzeć twoje ostatnie posty pod kątem tonu wypowiedzi (bufonie, palancie, głuptasku...)
Ostatnio edytowane przez FraMat : 12.05.2012 o godz. 14:23.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....