tomek100 napisał(a):

|
Kilka słów do FraMat-a, dzięki któremu dostałem tegoż bana. Twój obiektywizm w moderowaniu jest śmieszny, jeśli ktoś się nie zgadza z Twoimi poglądami (które bardzo jasno przedstawiasz) to go po prostu banujesz. To jest w Twoim wydaniu wolność słowa, którą PO chce ograniczyć. Żałosne.
|
po pierwsze: istnieje temat "
Pytania do moderatorów i bieżące działania". Polujesz na kolejnego bana?
po drugie: nie dostałeś bana za poglądy, ale (z tego co pamiętam), za prowokowanie, trollowanie i sposób artykułowania poglądów, czy raczej stosunek do innych forumowiczów. Jesteś więc nadal obserwowany, bo jak widzę niczego nie zrozumiałeś. Wystarczy przejrzeć twoje ostatnie posty pod kątem tonu wypowiedzi (
bufonie, palancie, głuptasku...)